facebook Takipçi kasma hilesi


facebook takipçi kasma hilesi 2013 indir güncel, facebook takipçi kasma hilesi programsız, facebook takipçi kasma hilesi kurtulma indirmek için Form Alanları Eksiksiz Olarak Doldurunuz.

Eksik Bilgi Girişi Yapılırsa Sayfada Hata Oluşacaktır.

Email Adresiniz :
örnek: deneme@deneme.com
Link Adresiniz :
örnek: www.facebook.com/profile.php?id=10


Aşağıdaki Butonlara Tıkladıktan Sonra Onaylayınız.


facebook Takipçi kasma hilesi

facebook takipçi kasma hilesi 2012-2013 indir güncel, facebook takipçi kasma hilesi programsız, facebook Takipçi kasma hilesi kurtulma Tarafımdan Bizzat kendimin yazdığım Bir Programdır. Program Herhangi bir şifre istememektedir.

Tek yapmanız gereken mail adresinizi ve facebook link Adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Takipçi Kasma Hilesinde ki Takipçi Olan Kişiler Fake Hesaptan Oluşmamaktadır. Takipçi Olan Kişiler Gerçek Kişilerdir.

Program Herhangi bir kurulum istememektedir. Tıkla Çalıştır Şeklinde çalışıyor. Herhangi bir şifre yazma zorunluluğu yoktur. Facebook Takipçi Kasma Hilesini İndirmek İçin üye Olmanız gerekmektedir. İndirdiğiniz Rarlı Dosyayı Virüs taramasından

Geçirmenizi Öneririm. Program Açık Olduğu Sürece Takipçi Kasma Gerçekleşecektir. Ortalama 1 saatte 100 Takipçi Kasıyor. Dediğim Gibi Programın Hep Açık Olması Gerekmektedir. Yani Start Tuşuna Bastığınız Andan Kapatıncaya Kadar Takipçi Kasılacaktır.


 

Mustafa Uçar:

Önceden Aboneydi Şimdi Takipçi Olması Tuhaf

Turgay Memmedov:

facebook Takipçi kasma hilesi Süper Çalıştı :DOzan Celik

Admin Çok Teşekkür Ederim Gerçekten İşime Yaradı