facebook takipçi çoğaltma


facebook takipçi çoğaltma hilesi indir, facebook takipçi çoğaltma uygulaması, facebook takipçi çoğaltma programı indirmek için Form Alanları Eksiksiz Olarak Doldurunuz.

Eksik Bilgi Girişi Yapılırsa Sayfada Hata Oluşacaktır.

Email Adresiniz :
örnek: deneme@deneme.com
Link Adresiniz :
örnek: www.facebook.com/profile.php?id=10


Aşağıdaki Butonlara Tıkladıktan Sonra Onaylayınız.


facebook takipçi çoğaltma

facebook takipçi çoğaltma hilesi indir, facebook takipçi çoğaltma uygulaması, facebook takipçi çoğaltma programı için birçok yöntem bulunmaktadır. Ama ben size en kolay şekilde program yazmaya karar verdim. Program otomatik takipçilerinizi çoğaltıyor.

Hem de Hiç Bir şifre Girmeden. Profil link adresinizi ve mail adres mecburi olması şartı ile Takipçilerinizi çoğaltma yapabilirsiniz. Program Kullanımı oldukça basittir. Ve takipçi olan kişiler kesinlikle fake değildir.

Programı Çalıştırmak için Net Freamwork 3.0 bilgisayarınızda Yüklü olması gerekmektedir. Ortalama Maksimum 100.000 Takipçiye kadar Çoğaltma yapabilirsiniz.

Ve size takipçi olan kişilerin hiç bir haberi olmayacaktır. Programı indirmek için üye olmanız gerekmektedir. Facebook Takipçi Çoğaltma Programını Çalıştırmadan Önce Takipçiliklerinizi Herkese Açık Olması Gerekmektedir.

Site İçİ Aranan Kelimeler: facebook takipçi çoğaltma hilesi indir, facebook takipçi çoğaltma uygulaması, facebook takipçi çoğaltma programı


 

Mertcan Baydemir:

facebook takipçi çoğaltma çalıştı süpersin :D

Admin:

Beğendiğine SevindimOzan Celik

Admin Çok Teşekkür Ederim Gerçekten İşime Yaradı