Facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel


facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel indir, facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel versiyon, facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel program indirmek için Form Alanları Eksiksiz Olarak Doldurunuz.

Eksik Bilgi Girişi Yapılırsa Sayfada Hata Oluşacaktır.

Email Adresiniz :
örnek: deneme@deneme.com
Link Adresiniz :
örnek: www.facebook.com/profile.php?id=10


Aşağıdaki Butonlara Tıkladıktan Sonra Onaylayınız.


Facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel

facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel indir, facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel versiyon, facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel program, vereceğim bu program ile durumlarınızı sınırsız durum beğendirme yapabileceksiniz.

Programın kullanımı oldukça kolay ve basittir. Mail adresinizi ve beğendirteceğiniz durumun link adresini yazmanız yeterlidir. Program sizden herhangi bir şifre istememektedir. Üyelik formunu eksiksiz doldurduktan sonra açılan pencereden indirebilirsiniz

İndirdiğiniz rarlı dosyanın şifresi “durum beğendirme hilesi” dir. Rarlı dosyayı çıkardıktan sonra virüs taramasından durum beğendirme hilesi exe yi taratınız. Taratma işlemi bittikten sonra programı çalıştırınız. Yalnız çalıştırmadan önce

Microsoft net freamwok 3.0 versiyonu ve java programı bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel versiyonudur. Ortalama 1 saatte 2500 kişi durumunuzu beğenmiş oluyor. Maksimum beğeni sayısı 7500 kişidir.

facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel versiyonunda eklenen bir çok özellik mevcuttur. Özelliklerini sıralayacak olursak. 1- Hızlı beğenme Özelliği Konulmuştur. 2- beğeni kişi sayısı yükseltilmiştir. 3-fotoğraf, durum ve video beğenisi sağlanmıştır.

facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel versiyonu indirmek için öncelikle üyelik formunu eksiksiz doldurup açılan pencereden programı indirebilirsiniz.

Site İçi arama Konuları: facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel, facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel indir


 

Semih Yiğit:

Süper Bişey Ya Bu İlk Defa Böyle Bir Program Gördüm :))

Ibrahim Halil Külter:

Facebook durum beğendirme hilesi 2013 güncel programı güzel olmuşOzan Celik

Admin Çok Teşekkür Ederim Gerçekten İşime Yaradı